Про додаткові дисципліни та як їх обирати

Відповідно до розділу Х статті 62 Закону України «Про вищу освіту» (№ 1556-VII від 01.07.2014 року), Положення про вибіркові дисципліни у Львівській національній академії мистецтв, вибіркові дисципліни – дисципліни вільного вибору студентів, спрямовані на поглиблення загальних та спеціальних (фахових) компетенцій за спеціальністю. Обсяг вибіркових навчальних дисциплін повинен становити не менше 25% від загальної кількості кредитів ЄКТС, передбачених для даного рівня освіти. Кожен студент/студентка має змогу на додачу до дисциплін, які пропонує кафедра, додатково обрати дисципліни з інших освітніх програм.

Для чого вибирати додаткові дисципліни?

Це дозволить отримати знання і вміння із тих галузей мистецтва, які вас цікавлять, але до яких ви не маєте змоги долучитися в межах вашої освітньої програми.

Які варіанти вибору у мене є?

Усі дисципліни поділяються на такі категорії: цикл загальної підготовки та цикл спеціальної підготовки.

Окрім того, дисципліни поділяються по семестрах (осінній та весняний).

Після реєстрації в системі вам буде доступно для вибору лише ті категорії дисциплін, які  доступні саме для вашої кафедри.

У кожній категорії, яка буде вам доступна, потрібно обрати по одній дисципліні.

Мінімально усі повинні обрати одну дисципліну загального циклу підготовки.

Максимально - три дисцпліни (по одній з кожної категорії, доступно лише для студентів окремих кафедр)

Як вибрати додаткові дисципліни?

1. Зареєструйтесь на сторінці вибору дисциплін select.lnam.edu.ua

2. Здійсніть вхід в систему зі свої логіном та паролем.

3. Уважно ознайомтесь з вибрікових дисциплін (перелік доступний лише після реєстрації).

4. Зверніть увагу на те, що кількість місць на кожній дисципліні є обмеженою. Вільні місця відображаються поруч із назвою дисципліни.