Про додаткові дисципліни та як їх обирати

Відповідно до розділу Х статті 62 Закону України «Про вищу освіту» (№ 1556-VII від 01.07.2014 року), Положення про вибіркові дисципліни у Львівській національній академії мистецтв, дисципліни вільного вибору студентів (вибіркові дисципліни) спрямовані на поглиблення загальних та спеціальних (фахових) компетенцій за спеціальністю. Обсяг вибіркових навчальних дисциплін повинен становити не менше 25% від загальної кількості кредитів ЄКТС, передбачених для даного рівня освіти. Кожен студент/студентка має змогу на додаток до дисциплін, які пропонує кафедра, додатково обрати дисципліни з інших освітніх програм (кафедр).

Для чого вибирати додаткові дисципліни?

Це дозволить отримати знання і вміння із тих галузей мистецтва, які вас цікавлять, але до яких ви не маєте змоги долучитися в межах освітньої програми, на якій ви вже навчаєтеся (навчатиметеся).

Які бувають категорії дисциплін?

Дисципліни поділяються на такі категорії: цикл загальної підготовки та цикл спеціальної підготовки. Окрім того, дисципліни поділяються по семестрах: перший (осінній) та другий (весняний). Після реєстрації в системі вам буде доступно для вибору лише ті категорії дисциплін, які  доступні саме для вашої кафедри.
У кожній категорії, яка буде вам доступна, потрібно обрати по одній дисципліні.

Які варіанти вибору у мене є?

⇒ Якщо ви студентка/студент ДРУГОГО курсу або ВСТУПНИК на ОР Бакалавр за скороченим терміном підготовки 2 роки:

Ви можете обрати один із двох варіантів:

1-ий вараінт: Обрати програму додаткової спеціалізації майнор (minor). Ви обираєте один раз повний набір вибіркових дисциплін, який ви будете вивчати протягом двох наступних років навчання.

АБО

2-ий варіант: Обрати окремі дисципліни на кожен семестр лише наступного навчального року.
На осінній семестр вам необхідно обрати одну дисципліну з циклу спеціальної підготовки, на весняний семестр — дві дисципліни (одну з циклу загальної підготовки, і одну з циклу спеціальної підготовки). Зверніть увагу, що через рік вам прийдеться повторити цю процедуру і знову обирати.

⇒ Якщо ви студентка/студент ТРЕТЬОГО курсу і не обирали комплекс "майнор" у попередньому навчальному році:

Ви можете обрати лише окремі дисципліни на кожен семестр наступного навчального року.

На осінній семестр вам необхідно обрати дві дисципліни (одну з циклу загальної підготовки, одну - з спеціальної), на весняний — одну дисципліну з циклу спеціальної підготовки.

Ви не можете обирати нової програми додаткової спеціалізації майнор (minor), оскільки такі програми розраховані на два роки, а у вас попереду залишився тільки один рік навчання.

⇒ Якщо ви ВСТУПНИК на ОР МАГІСТР:

На осінній семестр вам необхідно обрати одну дисципліну з циклу спеціальної підготовки, на весняний — одну дисципліну з циклу загальної підготовки.

Як вибрати додаткові дисципліни?

1. Зареєструйтесь на сторінці вибору дисциплін select.lnam.edu.ua
На вказаний вами при реєстрації емейл прийде лист з активацією облікового запису. Перейдіть за посиланням та встановіть свій пароль.

2. Виконайте вхід в систему зі свої логіном та паролем.

3. Уважно ознайомтесь з переліком дисциплін, які доступні для вас. Зверніть увагу на те, що кількість місць є обмеженою. Вільні місця відображаються поруч із назвою дисципліни.

4. Для вибору дисципліни перейдіть у розділ "вибір дисциплін", оберіть потрібну дисципліну і натисніть на "обрати цю дисципліну"