Площинно-модульні рельєфи з дерева

Дисципліна осіннього семестру

Кафедра Художнього дерева

Дисципліна «Площинно-модульні рельєфи з дерева» дозволяє студенту ознайомитись з технологічними, конструктивними та художніми можливостями дерева. Завдання курсу адаптується до можливостей матеріалу і виконуються як проекти з наступним виконанням у дереві в поєднанні з основними принципами створення декоративного рельєфу.

Програма має на меті навчити студента робити художній аналіз, відбір та стилістичні узагальнення образу, пошуки пластичної мови рельєфу. Компонуючи, проектуючи чи моделюючи, студент повинен розуміти увесь комплекс проблем; об’єм, форма, фактура і їх зв’язок з природними, художніми особливостями різноманітних твердих листяних порід деревини, різні способи зміни природного кольору дерева. Програма дисципліни побудована таким чином, щоб теоретичне навчання чергувалося з практичним.