Мистецтво провокації і провокація в мистецтві

Кафедра на якій читається дисципліна: Історії і теорії мистецтва.

Курс «Мистецтво провокації та провокації в мистецтві» належить до вибіркових навчальних дисциплін. Курс розроблено таким чином, щоб надати студентам необхідні знання, обов’язкові для критичного аналізу агресивних соціальних викликів і мистецького екстремізму в сучасній культурі. У сучасній соціально-історичній ситуації інтеграції України у світовий культурний процес сформувати у слухачів курсу навички міжнародної комунікації з толерантним ставленням до сучасних художніх тенденцій. Курс поєднує контекстуальні, історико-культурні та художньо-критичні аспекти вивчення мистецьких процесів. Курс продовжує процес аналітичного осмислення історії світового мистецтва, сучасної філософії, міфологічних та релігійних уявлень.